ORGANIZATORZY

Specjalizują się w różnych obszarach jednak połączyła ich idea budowania lepszej komunikacji opartej na tworzeniu relacji.

social media & influencer marketing

Magdalena Urbaniak

Specjalistka ds. public relations. Odpowiedzialna za budowanie marki globalnej Brand24. Współpracując z najlepszymi ekspertami z całego świata zwiększa znajomość i zaufanie do marki. Prowadziła zajęcia za zakresu komunikacji i analityki w Wyższej Szkole Handlowej, Dolnośląskiej Szkole Wyższej oraz Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Jedna z twórczyń projektu skierowanego do Content Managerów – Content Espresso odbywającego się cyklicznie w Warszawie. Quora Top Writer 2017. Prowadzi bloga tractormania.pl oraz magdaurbaniak.com.

strategy & business

Grzegorz Mikosza

Certyfikowany specjalista w zakresie komunikacji w internecie. Na co dzień, jako partner we wrocławskiej agencji Preludium, zajmuje się opracowywaniem oraz wdrażaniem systemów komunikowania za pomocą stron www i mediów społecznościowych. Jest autorem strategii, administratorem kilkunastotysięcznych społeczności, twórcą kampanii reklamowych Facebook Ads oraz ekspertem Brand24 w projekcie „Experts Hub”.

public relations & events

Patryk Wojcieszek

Specjalista ds. public relations. Odpowiedzialny za działania z zakresu media relations oraz komunikacji w social media. Posiada doświadczenie w organizacji i promocji wydarzeń. Doktorant na Uniwersytecie Wrocławskim gdzie prowadzi zajęcia z zakresu komunikacji wewnętrznej. Zawodowo związany z agencją Komunikacja Plus. Po godzinach spotkacie go na biegowych trasach, gdzie przygotowuje się do kolejnych startów.

design & brand creation

Bogumił Mateja

Fan kreatywnego myślenia w designie i w życiu codziennym. Projektant, dyrektor kreatywny. Do 2013 roku kierownik studia graficznego w Gazecie Wyborczej, współzałożyciel agencji reklamowej JungleArt Studio. Odpowiadał głównie za kreacje kampanii reklamowych, design publikacji prasowych oraz zarządzanie projektami i zespołami projektowymi. Obecnie specjalizuje się w budowaniu i projektowaniu wizerunku marek prowadząc studio BMD oraz współtworząc projekt RELATION.